PIZZERIE AGOSTINI
Menu pro dnešní den zde
facebook


Akční nabídka

SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME V PIZZERII A RESTAURACI AGOSTINI

Pizzerie a restaurace Agostini je tu pro Vás již několik let a to hlavně Vaší zásluhou. Obstát mezi dnešní konkurencí není nic jednoduchého, a proto bychom Vám rádi chtěli za Vaši přízeň poděkovat.

Připravili jsme si pro Vás nové jídelní menu, ve kterém se zaměřujeme hlavně na italskou kuchyni a vybíráme pro Vás jen kvalitní italské těstoviny, sýry (mozzarella, gorgonzola, parmezán ), salámy (panchetta, parmská šunka,italský pikantní salám) a čerstvé bylinky.

Rádi bychom Vám nabídli naše domácí Tiramisu a pozvali Vás na Víkendové mlsání, které pro Vás bude každý týden překvapením.Naše pizza je připravovaná z kvalitních surovin a čerstvého těsta - vybrat si můžete ze smetanového nebo tomatového základu. Novinkou je MAXI pizza.

Všechna jídla a pizzy opouštějící naši kuchyni jsou výhradně domácí výroby, z čerstvých surovin a upravovaná na olivovém oleji. Odrážejí tak naši filozofii zaměřující se na maximální kvalitu a moderní styl života.

Naše restaurace je zcela nekuřácká. Doba obědů je od 11:00 do 13:00. Samozřejmě je zde možnost telefonické rezervace na čísle 608 232 555 nebo přímo u naší obsluhy, která se Vám bude snažit vždy vyjít vstříc.

Dále nabízíme rozvoz pizzí a jídel včetně obědového menu, dle denní nabídky, přímo na místo Vámi určené.

Rozvážíme celý týden a to:
PO-ČT od 11:00 - 21:45
PÁ,SO od 11:00 - 22:45
NE od 11:30 - 20:45

DOBROU CHUŤ VÁM PŘEJE PIZZERIE AGOSTINI

Andrea Ulicová
Miroslava Polomíčková
Marta Kuchyňková
Marcela Kollárová
Dagmar Šuláková
Denisa Vosáhlová
Jana Lévová


Dnes:  43 Týden:  911 Celkem:  242395 PIZZERIE AGOSTINI © 2009 powered by PudingStudio.cz